Hobby zahajuje sezónu 2022 s novými modelovými řadami a novým designovým jazykem

Od ONTOUR po designově citlivou EXCELLENT EDITION a stylovou špičkovou modelovou řadu MAXIA – Hobby představuje produktové portfolio se zcela novým strategickým zaměřením pro karavany v sezóně 2022. Pokud jde o obytné vozy a dodávky, Hobby nadále nabízí svou úspěšnou kombinaci skandinávského designu a severské útulnosti. Rozmanité spektrum nových produktů bylo poprvé představeno na Caravan Salon v Düsseldorfu 2021.

KARAVANY

Nové modelové řady, nové interiéry, nový vzhled a dojem. Německá společnost Hobby s velkým nadšením zahajuje caravaningovou sezónu 2022 a na Caravan Salon v Düsseldorfu předvádí své široké spektrum inovací. Čerstvý program modelů je zaměřen na velmi široké publikum, od milovníků designu přes trendy táborníky až po mladé rodiny a ambiciózní, sportující páry.

V nové modelové řadě EXCELLENT EDITION je k dispozici šest uspořádání vytvořených speciálně pro mladé rodiny, přičemž Hobby nabízí patrové postele pro malé táborníky ve čtyřech modelech. Moderní kombinaci jasných barev a rovných linií podtrhuje nápadné LED osvětlení. Hobby demonstruje své severské ambice jasným a funkčním designovým jazykem také v nové nejvyšší modelové řadě MAXIA. Dokonale sladěné barvy, otevřená dispozice a stylový interiér vytvářejí bezmezný pocit naprosté relaxace a útulnosti. Úspěšné modelové řady ONTOUR, DE LUXE, EX-CELLENT a PRESTIGE byly konstrukčně přepracovány. Další vizuální úpravy nového designu Hobby v kombinaci s množstvím prvků a výbavy znamenají, že karavany přinášejí významnou přidanou hodnotu i v základním portfoliu.

Portfolio Hobby je rozšířeno o novou základní značku BEACHY, která dokonale završuje začátek programu. Pro více informací navštivte: www.beachy.de.

OBYTNÉ VOZY

Nový vnější design obytných vozů a obytných vozů Hobby je v sezóně 2022 dynamický a trendy. Sportovní dekor všech šesti modelových řad vyjadřuje nový, moderní designový jazyk řady obytných vozů Hobby. Nejvyšší modelová řada OPTIMA DE LUXE, která byla kompletně přepracována, je skutečně poutavá díky stylovému střešní návstavbě s pozičními světly LED a sportovnímu prolisu zadního světla. Osvědčený interiér úspěšné modelové řady OPTIMA ONTOUR na podvozku Citroën zůstává i v sezóně 2022 mladý a sportovní.

Hobby uvádí na trh nejnovější generaci svého moderního interiéru obytného vozu v OPTIMA DE LUXE. Designéři Hobby dovedně spojili skandinávský design se severským konceptem „hygge“. V novém roce caravaningu nabízí modelová řada na výběr pět různých uspořádání: čtyři jednolůžková a jedno dvojlůžko.

Díky podvozku CITROËN je nová VANTANA ONTOUR EDITION dokonalým úvodem do světa obytných vozů. Mladou modelovou řadu doplňují další prvky, které jsou součástí standardní výbavy. Uspořádání modelu s jednolůžky bylo výrazně vylepšeno a nabízí pohodlné lůžko na straně spolujezdce o délce více než dva metry.  

VANTANA DE LUXE se standardním panoramatickým střešním oknem zůstává nejvyšší modelovou řadou mezi obytnými vozy. Na základě nového podvozku FIAT DUCATO bude v nadcházející sezóně k dispozici se dvěma stylovými povrchovými úpravami nábytku: teplým dřevěným povrchem s jasnými akcenty magnólie nebo moderním jednobarevným designem interiéru.