O naší společnosti

Začátky

Svého prvního bydlíka jsem si koupil v roce 2004. Tenkrát mou prioritou bylo mít nenápadné auto, se kterým mohu dojet na hory pod lanovku a případně i do práce. V té době se mnou cestovala moje první dcera Verunka, tak nebylo třeba většího auta a jasnou volbou se stala vestavba.

Caravaning se mi zalíbil a svého bydlíka jsem začal plně využívat pro všechny své aktivity. Když jsem poznal svou druhou ženu Péťu, vzal jsem ji na výlet bydlíkem na Kaprun. Stáli jsme přímo u lanovky a těšili se na ráno, kdy budeme chytat první lano. Ovšem ještě ten večer nám došel plyn a přestalo jít topení. Venku bylo −20 °C a celou noc jsme se třásli zimou. Ráno jsem musel tahat svou ženu „násilím“ z postele, jelikož mráz stále přetrvával a ona byla opravdu promrzlá a protivná. Od té doby nenáviděla všechny výlety spojené s naším bydlíkem. Trvalo dlouho, než poznala, jaké kouzlo spočívá v tom mít vlastní obytňák, být nezávislý a cestovat prakticky kamkoli a kdykoli. Jak šel čas a naše rodina se rozrůstala, museli jsme si pořídit větší auto, a tím se mi vnukla myšlenka, co se starým autem – začali jsme ho půjčovat. A půjčovnu jsme začali rozšiřovat o další vozy.

Vývoj

Od roku 1993 jsem podnikal v obchodu se zemědělskou a stavební technikou, nákladními vozy a kamionovou dopravou a v roce 2007 jsem otevřel autorizovaný prodej a servis Subaru. V té době nám již solidně fungovala půjčovna a prodej ojetých obytných vozů, ale nebyl jsem úplně spokojen s prodejci a dovozci nových obytných vozů do ČR, takže jsem se rozhodl navštívit výrobní závod ve Slovinsku a stát se dealerem Adria pro ČR.

Současnost

Již přes 13 let provádíme prodej a servis vozů Adria. V současné době disponujeme prodejní plochou, kde jsme schopni prezentovat širokou nabídku obytných vozů. Naším samozřejmým standardem je předávání nových vozů komfortně přímo z prodejních prostor. Na prodejnu navazujeme servisním zázemím, kde si s týmem zkušených techniků umíme poradit s prakticky jakoukoliv závadou a potíží či karosářskou opravou na vozidlech a přívěsech.

Velikou oporou prodeje a servisu je nám rozsáhlá parkovací a odstavná plocha pro skladové vozy a vozidla klientů.

Hobby

Na jaře roku 2020 jsem ze strany bývalých zaměstnanců čelil útoku na svoji firmu. Několik z nich usilovalo o převzetí celé firmy, a protože do té doby měli mou plnou důvěru, bylo to těžké období jak po pracovní, tak po osobní stránce. Po jejich odchodu navíc následoval i útok na převzetí distribuce vozů ze Slovinska. To byl okamžik, kdy jsem si uvědomil, že není moudré být závislý na jediném dodavateli. Tím zároveň nadešel čas realizovat již dlouho přemítanou myšlenku mít širší nabídku obytných vozů, a to zejména na základě poptávky klientů a požadavků trhu. I na této zkušenosti se mi potvrdilo, že nové a hezké věci se často rodí v bolestech.

V roce 2020 jsem se rozhodl pro oslovení společnosti Hobby po návštěvě největšího karavanového veletrhu v Evropě, Caravan salon Düsseldorf, kde jsem měl možnost porovnat různé výrobce obytných vozů. Značka Hobby mě oslovila svou německou kvalitou a zpracováním, které jednoduše odpovídá sloganu Hobby „Built for life“ (Stavěno pro život). Tato společnost se pro nás stala osudnou také kvůli tomu, že první expozice, do které jsme na veletrhu tenkrát vstoupili, bylo právě Hobby – Boží zásah při vedení našich kroků. Po dlouhých jednáních se nám skutečně podařilo získat zastoupení této společnosti pro český trh u nás v Sedlčanech. Díky tomu se naše nabídka obytných vozů rozšířila o další značku, která přispěje ke spokojenosti našich zákazníků a dlouhodobé stabilitě firmy.

Díky odborným znalostem našich zaměstnanců v servisní a obchodní části firmy poskytujeme zákazníkům služby na profesionální úrovni, a to již tradičně od roku 2007. Velmi si vážíme každého klienta, který u nás automobil zakoupí, servisuje nebo využije půjčovny obytných vozů.

Konečně naše motto „NAŠE HOBBY JE NAŠE PRÁCE“ získalo nový rozměr.

Pavel Vrňák
 Zakladatel a jednatel společnosti Auto Vero s.r.o.

Společně s Vámi začínáme psát další etapu historie naší firmy s novou značkou obytných vozů Hobby.

POZNEJTE KARAVANY
A OBYTNÉ VOZY
HOBBY
CHCI VĚDĚT VÍCE