POZNEJTE KARAVANY
A OBYTNÉ VOZY
HOBBY

Značka Hobby znamená Made in Germany: Vyrobeno s nejvyšší kvalitou a péčí na tradičním místě ve Fockbeku ve Šlesvicku-Holštýnsku.

V továrně Hobby-Wohnwagenwerk je zaměstnáno přes 1 200 lidí. V jednom z největších závodů na výrobu karavanů a obytných vozů v Evropě se ročně vyrobí více než 15 000 vozidel. Nejmodernější stroje a technologie zaručují maximální výkon a přesnost. Základem je přitom ruční práce a jistý instinkt pro mnoho detailů.

Výsledek: vozidla, která vás doprovází na všech vašich cestách, které jsou spolehlivá, stabilní a nadčasová.
To je Hobby. Postaveno pro život.

Vše o společnosti Hobby-Wohnwagenwerk

Společnost Hobby-Wohnwagenwerk byla založena v roce 1967 inženýrem Haraldem Striewskim.

Hobby-Wohnwagenwerk je středně velká rodinná průmyslová společnost s více než 50 lety zkušeností v odvětví vozidel pro volný čas.

Výrobní závod Hobby-Wohnwagenwerk se nachází v německé obci Fockbek, která leží nedaleko města Rendsburg (spolková země  Šlesvicko-Holštýnsko).

Na ploše 260 000 m² se nachází čtyři moderní výrobní linky, vlastní truhlářství, výroba čalounění a šití, výroba PU a velké školící centrum.

Každý rok sjede z výrobních linek společnosti až 13 500 karavanů a 3 500 obytných vozů. V roce 2020 byl finanční objem prodeje vyčíslen na 350 milionů eur

Společnost Hobby-Wohnwagenwerk zaměstnává v závodě Fockbek 1 200 lidí a řadí se mezi největší zaměstnavatele ve spolkové zemi Šlesvicko-Holštýnsko.

Vlastní školící centrum vytváří každoročně 30 učňovských pozic, díky čemuž je zajištěn neustálý přísun mladých talentovaných pracovníků.

Máte zájem o více informací?